لینک در شروع سرویس دهی خود مناطق 22 گانه شهرداری تهران رو پوشش میداده است مرز این مناطق را می شود از طریق سایت شهرداری تهران مشاهده کرد برای این امر وارد سایت map.tehran.ir شده و از منو سمت چپ لایه های گویا ساز را انتخاب کرده و سپس روی گزینه مرز مناطق شهرداری کلیک کنید بدین شکل مرز مناطق شهرداری تهران را مشاهده خواهید کرد

تهران شهر گسترده ای است و از حکیمیه تا وردآورد و دارآباد تا شهر ری جز مناطق شهرداری تهران محسوب می شود و ما در لینک مدعی هستیم در تمام مناطق شهری تهران با یک نرخ ثابت و مقرون به صرفه مرسولات را ارسال خواهیم کرد.

پوشش شهر تهران، شهرهای اقماری غرب و جنوب تهران و پوشش 100% در استان البرز

با قابلیت اطلاع رسانی زمان تقریبی رسیدن سفیر به هر مقصد ETA و پرداخت در محل

در سال تابستان 99 شهر کرج و شهرهای بین تهران و کرج را به مناطق پوشش دهی افزودیم و توانستیم سریعترین سرویس ارسال به کرج را ارائه دهیم به شکلی که مرسولات عصر هر روز جمع آوری می شوند و روز کاری بعد در کرج تحویل می شوند.

حال با توجه به استقبال اکثریت فروشگاه های طرف قرارداد لینک از سرویس کرج در نظر داریم از تاریخ 1 خرداد 1400 به مدت یک ماه آزمایشی مناطق پوشش دهی را به شرح زیر گسترده تر کنیم.
پوشش استان البرز با افزودن شهر های زیر کامل خواهد شد:
نظر آباد، هشتگرد، حصارک،گلسار، چهارباغ
پوشش دهی استان البرز به شرح زیر خواهد شد که شهرهایی که بُلد شده اند در فاز آزمایش افزوده شده اند:
شهر قدس، شهریار، اندیشه، ملارد، باغستان، چهاردانگه، اسلامشهر، گلستان، واوان، صالحیه، نسیم شهر، رباط کریم، پرند، کهریزک، باقرشهر، شهر آفتاب و مهدی آباد

قصد داریم در شهر های جدید مانند سرویس کرج ارسال در روز کاری بعد انجام شود ولی ممکن است برخی مرسولات در مدت یکماهه آزمایشی حداکثر دو روزه ارسال شوند. در ضمن تعرفه ارسال به تمامی شهر های خارج از شهر تهران که در بالا ذکر شد یکسان است.